SERVISNÍ SLUŽBY - 553 622 779

8:00 - 16:00

Renovace tonerů


Renovace tonerů provádíme kvalitně, na úrovní srovnatelné s originálem.

Dnes se stále více vyskytují firmy provádějící renovace na velmi nízké úrovni, výsledky tisku jsou pak velmi špatné, a procento reklamací vysoké.


To se však v žádném případě netýká naší firmy. Důkazem budiž tisíce renovovaných tonerů za rok bezchybně fungujících v strojích mnoha značek.

Nabízíme vám renovaci/repas vašich tonerů, prodáváme ale také tonery nové.

Toneru, který nám do firmy přinesete, nebo který si vyzvedneme přímo u vás, se dostane velmi ohleduplné péče. Ať se jedná o toner do inkoustové nebo laserové tiskárny, o všechny se postaráme. Tonerovou kazetu odborně rozebereme na jednotlivé součástky.

Klíčové části tonerové kazety, jako jsou válce a stěrky se většinou nahrazují novými komponenty. Další součásti kazety (obvykle nemají vliv na kvalitu tisku a jedná se třeba o plastové kryty atd.) odborně ošetříme a očistíme pro další použití. Do určeného prostoru je naplněn inkoust nebo tonerový prášek v přesném množství tak, aby kapacita toneru byla minimálně na původní úrovni. Kazetu po složení otestujeme, a to jak z hlediska bezchybné funkce, tak kvality tisku. V případě nekvalitního tisku nebo jiné závady kazetu opětovně rozebereme a odstraníme příčinu závady, pokud je to možné.

Záruka kvality

Pokud nebudete spokojeni s kvalitou tisku, kterou bude produkovat námi renovovaný toner a příčina bude v námi provedené renovaci, vrátíme vám peníze za renovaci. Zkusíte to s námi?


KONTAKTUJTE NÁS

Jakou tiskárnu vybrat?

Nevíte, zda se vám vyplatí investice do laserové tiskárny? Nebo se bojíte vysokých nákladů na inkoust? Poradíme vám, jakou tiskárnu vybrat.


Proč kopírky od nás?

Dodávka do 24 hodin

Dovoz i odvoz zdarma

Nejlepší ceny

Servis v místě

Odborný servis pro výrobky společností
Nabízíme špičková moravská vína
z Krásné hory

© Vama - prodej a servis kancelářské techniky - www.kopirky.com

Prohlášení o ochraně osobních údajů