SERVISNÍ SLUŽBY - 553 622 779

8:00 - 16:00

Servisní služby


Opravami a údržbou kopírovacích strojů, tiskáren a další kancelářské techniky se zabýváme již od roku 1999. Dle přání klienta provádíme servisní zásahy buď přímo u zákazníka, nebo na našem servisním pracovišti.

Proč bychom se měli o vaši kopírku, tiskánu a další kancelářská zařízení starat právě my?

Nabízíme servisní a materiálové smlouvy – konec starostí s provozem kopírky či tiskárny!

Opravujeme a udržujeme efektivně

Servis kancelářské techniky a zvláště pak kopírovacích strojů se dá v zásadě provádět dvěma způsoby: vyměňovat celé válcové jednotky, vyhřívací jednotky a podobně – jak to dělá většina servisních firem a zvláště pak ty největší a nejdražší. Nebo můžeme nefunkční části stroje rozebrat a vyměnit jen vadné součástky. Druhý přístup je sice pro servisní firmu pracnější, ale zákazník jím ušetří nemalé finanční částky. A naše firma vždy postupuje přístupem, který šetří zákazníkovy peníze. Mnoho našich zákazníků může potvrdit, že úspory jsou mnohdy mnohatisícové.

Používáme originální i alternativní náhradní díly


Máme vyzkoušené nejen originální náhradní díly, ale také náhradní díly alternativních výrobců, které si však kvalitou s originálními a mnohem dražšími díly nezadají. Často se jedná i o výrobky renomovaných firem, jako třeba Agfa, Fuji apod., svou cenou však často dosahují poloviny ceny dílů originálních. Vždy se ovšem vyhýbáme nekvalitním výrobkům.

Náš servis je rychlý

Naše servisní služby jsou nejen kvalitní, ale i rychlé. Pokud se stane, že se závada nepodaří odstranit okamžitě (třeba pro špatnou dostupnost nějakého náhradního dílu, používaného jen zřídka), rádi vám zdarma zapůjčíme náš kopírovací stroj po dobu opravy.

Drobné zákroky máte u nás zadarmo

Na rozdíl od jiných firem, provádíme drobné zásahy u námi spravovaných strojů, jako například odstranění „hůře“ zaseknutého papíru zdarmaStačí zavolat. Rádi vám také kdykoliv telefonicky poradíme.

Čištění a údržba strojů podle reálné potřeby

Čištění a údržbu kopírek a tiskáren provádíme jen tehdy, je-li to skutečně potřeba. Nenastavujeme žádné servisní hlášení po určitém počtu kopií, které vás nutí volat servis kvůli údržbě, která ještě třeba ani není nutná. Nikdy však údržbu nezanedbáváme a šetříme životnost vašeho stroje.

Jsou za námi vidět výsledky

Tradice firmy Václav Müller – VAMA již od roku 1999 sama o sobě dokazuje, že zkušenosti v oboru nám nechybí. Spokojeny s našimi (nejen) servisními službami jsou velké firmy s desítkami strojů i lidé, využívající kancelářskou techniku „jen“ v domácnosti.

Servis pro nás nikdy nebyl jen nutný přívažek k prodeji, ale plnohodnotná součást firemní činnosti.

Servis provádíme rychle, kvalitně s důrazem na spokojenost zákazníka.KONTAKTUJTE NÁS

Jakou tiskárnu vybrat?

Nevíte, zda se vám vyplatí investice do laserové tiskárny? Nebo se bojíte vysokých nákladů na inkoust? Poradíme vám, jakou tiskárnu vybrat.


Proč kopírky od nás?

Dodávka do 24 hodin

Dovoz i odvoz zdarma

Nejlepší ceny

Servis v místě

Odborný servis pro výrobky společností
Nabízíme špičková moravská vína
z Krásné hory

© Vama - prodej a servis kancelářské techniky - www.kopirky.com

Prohlášení o ochraně osobních údajů